В Одесі знеструмлено центральну частину міста

35d4d4f9a1ceac1c1501b5ca037553ac

Центральна частина Одеси залишилася без електропостачання через аварійну ситуацію на ТЕЦ

Про це повідомляє Одеська міська рада, передає RegioNews.

“Унаслідок аварійної ситуації на Одеській ТЕЦ без електропостачання залишилися абоненти центральної частини міста, а також кілька транспортних підприємств”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що енергетики працюють над відновленням електропостачання. Орієнтовний час завершення робіт – до кінця доби.

Також через роботи ДТЕК трамвай №20 тимчасово не курсує. За маршрутом курсує маршрутний автобус.

Нагадаємо, що 18 червня через бойові дії та обстріли енергетичної інфраструктури тимчасово залишаються без електропостачання частина споживачів у пʼяти регіонах.

Джерело: regionews.ua