Центр Одеси залишився без світла через аварію

12e65c7f125949c7b432a6c40798a6b4

Енергетики працюють над відновленням електропостачання. Орієнтовний час завершення робіт – до кінця доби.

Центральна частина Одеси залишилася без електропостачання через аварійну ситуацію на ТЕЦ.Про це 21 червня повідомила Одеська міська рада.

“Унаслідок аварійної ситуації на Одеській ТЕЦ без електропостачання залишилися абоненти центральної частини міста, а також кілька транспортних підприємств”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що енергетики працюють над відновленням електропостачання. Орієнтовний час завершення робіт – до кінця доби.

Нагадаємо, 18 червня в шести областях України зафіксовано відключення світла через нові обстріли російських агресорів і негоду.

Джерело