Одеські лучники вибороли золото та бронзу на чемпіонаті України у Львові

6abf120fcce9ca675c29a60741ed8466

Збірна Одеської області успішно виступила на чемпіонаті України зі стрільби з лука серед спортсменів вікових категорій U-21 та U-15, що проходив із 17 по 21 червня у Львові.У змаганнях взяли участь 198 спортсменів із 13 областей України та Києва. Одеську область представляли вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №17.

Серед спортсменок до 21 року бронзову медаль здобула Поліна Ткаченка, продемонструвавши високий рівень підготовки та майстерності.

У категорії U-15 перемогу здобув Максим Вельчев. Він завоював золоту медаль та став чемпіоном України серед спортсменів до 15 років.

Крім того, у командному заліку серед юнаків U-15 збірна Одеси у складі Максима Вельчева, Юрія Граба та Романа Твердохліба виборола бронзові медалі.

Успішний виступ молодих спортсменів підтвердив високий рівень підготовки одеської школи стрільби з лука та приніс регіону нові нагороди на всеукраїнській арені.

Джерело: grad.ua