Росіяни поцілили ракетою по сортувальному депо та відділенню “Нової пошти” в Одесі: в компанії зробили заяву

635071ad05f83ce1d8c1d472bfd0d7fe

Співробітники "Нової пошти" не постраждали.

“Нова пошта” зробила заяву стосовно сьогоднішньої атаки по сортувальному депо та відділенню в Одесі.

“Ніч 1-го травня. Одеса. Сортувальне депо та відділення Нової пошти. Щойно в них поцілила ракета рашистів. Серед наших співробітників загиблих та постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що оціночна вартість усіх посилок, які були знищені внаслідок удару  будуть компенсовані клієнтам в повному обсязі. Завтра компанія зв’яжеться з усіма отримувачами. Посилки які були в дорозі перенаправлені на відділення Нової пошти №3 в Одесі.

Також “Нова пошта” опублікували відео наслідків атаки.

Нагадаємо, ворог атакував Одесу балістичними ракетами. Наразі відомо про щонайменше 13 постраждалих. На місці влучання потужна пожежа.

Created by Gramatorik and information support by Poshuk.info