Росіяни вдарили по зупинці громадського транспорту в Одесі: є постраждалі

6e7559cc80cadd205ffe7ab3fe778052

Унаслідок російської атаки постраждали троє людей, які перебували на зупинці громадського транспорту.

Російські військові зранку, 8 червня, атакували дронами Одесу. Під ударом опинилася зупинка громадського транспорту, де на той момент перебували люди. Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер у Telegram.

“В Одесі наразі відомо про трьох постраждалих, які перебували біля зупинки громадського транспорту. Стан двох з них медики оцінюють як важкий. Лікарі надають усю необхідну допомогу”, – написав він.

На місці події пошкоджено зупинковий комплекс та декілька маршрутних таксі. 

Голова МВА Сергій Лисак додав, що поранення отримали дві жінки віком 64 та 65 років, а також 55-річний водій маршрутного таксі.

  Крім того, в Одеському районі через російський обстріл зруйновано та охоплено пожежею приватний житловий будинок, а також пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури. Інформація про постраждалих не надходила.

Нагадаємо, вранці 8 червня росіяни вдарили дронами по Конотопу Сумської області. Внаслідок атаки загинула жінка, ще троє людей постраждали.

Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки РФ 

Джерело