В Одесі пролунали вибухи, здійнялася пожежа, є постраждалі

324a41c6133133a243c62f0f6904557d

Повітряні сили ЗСУ перед цим повідомили про загрозу застосування Росією балістичного озброєння.

Увечері у середу, 1 травня російські окупанти знову атакували Одесу. У місті пролунали вибухи. Про це повідомив керівник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Кіпер звернувся до містян із закликом перебувати в укриттях.

“Жителі Одеси та Одеського району, будь ласка, перебувайте у безпечних місцях до відбою”, – написав він.

Після вибухів в Одесі почалась пожежа, повідомило Суспільне.

Місцеві Telegram-канали публікують відео пожежі. 

Telegram-канал Новости/Одесса пише, що ворог завдав удару по складах Новоъ пошти.

Про те, що ворог вдарив по Новій пошті пише й Андрій Цаплієнко. Вказується, що, вірогідно, є загиблі серед працівників НП. 

Внаслідок ракетного удару балістичними ракетами здійнялася пожежа. Наразі -13 постраждалих – ОВА. 

Нагадаємо, вночі 1 травня росіяни атакували Одесу балістичними ракетами. Унаслідок атаки загинули три людини, ще троє дістали поранень.

Тим часом кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одесі 29 квітня зросла до шести осіб. 

GramatorikPoshuk.info